Fundusze europejskie

tradycja i doświadczenie

Jesteśmy firmą rodzinną, którą zarządza już trzecie pokolenie. Produkcją opakowań zajmujemy się od 1988 roku. Jako jedna z pierwszych prywatnych firm w Polsce oferowaliśmy wtedy technologię nadruku wygrzewanymi foliami metalicznymi (tzw. hot-stamping). Od tej pory kilkakrotnie zmienialiśmy siedzibę. Od 2007 roku mieścimy się w Tychach, przy ulicy Mikołowskiej 276, gdzie stoi nasza hala i gdzie zamierzamy dalej się rozwijać.

Przez te dwadzieścia kilka lat nasza oferta znacząco się rozwinęła. Nie tylko zwiększyły się nasze moce produkcyjne - od sztancowania usługowego na samodzielnie skonstruowanej maszynie, po kilka specjalistycznych tygli sztancujących z przystawkami do hot-stampingu, którymi obecnie dysponujemy. Przede wszystkim rozwijaliśmy naszą wiedzę o nowych technologiach, które sukcesywnie wprowadzaliśmy do naszej oferty. Jedną z ostatnich nowości w naszej ofercie jest laminowanie (foliowanie) maszynowe.

Jak obliczyliśmy niedawno – od początku istnienia naszej firmy wyprodukowaliśmy lub uszlachetniliśmy usługowo ponad 400 milionów wyrobów, głównie opakowań!

Polski Fundusz Rozwoju